Sprache:

Az ausztriai JUFA hoteleinkbe

szakácsokat és szakácsnőket keresünk!

„Happy together“ Europa szívében 58 JUFA szállodában összesen 1.300
munkatárs gondoskodik arról, hogy a világ minden részéröl érkezo vendégnek különleges nyaralásban legyen része.

Ön szakács/szakácsnő és munkát keres Ausztriában?
Sie sind Koch/ Köchin und auf der Suche nach einer Anstellung in Österreich?
Biztonságos és hosszú távú munkát kínálunk Önnek, ellátással és szállással együtt!

Munkaköre

  • Friss és egészséges büfék készítése (minőségi irányelveink szerint)
  • Menüterv készítése
  • A higiéniai előírások folyamatos betartása és ellenőrzése (HACCP)
  • Vásárlás: önállóan vagy a szállodai vezetéssel együtt

Ez várja Önt

  • Szabályozott munkaidő 09:00 és 22:00 óra között
  • Korrekt fizetés
  • Elektronikus időrögzítés
  • Szállás (egyágyas) + étkezés
  • Munkaruházat biztosított
  • Kellemes munkakörnyezet a JUFA Hotel csapatban
  • Jó szociális juttatások

Követelmények

  • Szakmai tapasztalat szakácsként
  • Szakács képzettség
  • Élvezze a munkáját és a magas szintű elkötelezettséget
  • Német nyelvtudás (legalább A2)
    Ingyenes német kurzusok a köztes szezonban lehetséges!

Vagy:
Èves állás heti 40 órában kezdö szakács/nöként 1700 Eurotól, gyakorlattal rendelkezö szakács/nö esetében 2000 Euro bruttó bértöl havonta (netto kb. 1.480 Euro havonta) 5 napos munkahét esetén
VAGY szezonális állás (rövid szezonok közti kijelentéssel) heti 45 munkaórás foglalkoztatással tapasztalt szakács/nö esetében 2350 Euro bruttótól havonta (netto kb. 1690 Euro havonta) heti 5-6 napos munkavégzéssel, a további túlórák lecsúsztatással vagy kifizetéssel kerülnek kiegyenlítésre.
Magasabb fizetés szakmai tapasztalattól és minösülésektöl függöen kerülhet megállapításra.

Ugyanúgy várjuk párok jelentkezését is!

Ha felkeltettük érdeklödését,
várjuk jelentkezését!

JUFA Hotel Personalmanagement

Tel.: +43 (0) 664 / 80783-450 (Hívjon minket!)
jobs@jufa.eu

Hinweis zum Datenschutz

Zustimmen

Preis und Verfügbarkeit anfragen

Ich bin interessiert an dem Angebot "szakácsokat és szakácsnőket keresünk!" in dem .

Reisedatum
Personen
Personen
Zimmer
Erwachsene
Kinder (bis 15,9 Jahre)
Alter der Kinder

* Benötigte Felder